#Szczepimysię


REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 W NZOZ W KŁAJU 
 
 
Szczepienia na Covid-19 Pacjentów 80+ i 70+, którzy mogą dojechać do przychodni odbywają się stacjonarnie w Punkcie szczepień NZOZ w Kłaju.
Pacjenci z tych grup, którzy z powodów zdrowotnych nie są w stanie zgłosic się na szczepienie mogą telefonicznie lub mailowo wyrazić chęć szczepienia w domu Pacjenta. Szczepienia będą realizowane przez specjalną grupę wyjazdową: Zespół wyjazdowy - Mobilny Punkt Szczepień Krakowskie Pogotowie Ratunkowe -Krakowski Obszar Metropolitalny. Zgłoszenia należy kierować do NZOZ w Kłaju.

Pacjentów zarejestrowanych na szczepienie prosimy o zgłaszanie się 10 minut przed wyznaczoną godziną celem wypełnienia ankiety. Pacjenci mogą wypełnić ankietę w domu i zabrać ze sobą na szczepienie:http://zdrowyklaj.pl/uploadNew/files/kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem.pdf
Pacjenci, którzy nie beda mogli zgłosić się na wyznaczony termin prosimy o wcześniejsza informacje o rezygnacji drogą telefoniczną lub mailową.
 
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi Ministerstwa Zdrowia dla Pacjentów dotyczącymi szczepień przeciwko COVID-19:
  
Projekt i realizacja: Projekt i realizacja Eurohost